לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואות

  עו"ד צוואות

  התעסקות בתוכנה של צוואה היא התעסקות לא נעימה אבל כזאת שחייבת להתבצע לאחר מותו של אדם. חשוב לדעת עבור מי הוא השאיר את כספו ורכושו לאחר שלך לעולמו ועל מנת למנוע ויכוחים או מחלוקות בין היורשים חשוב מאד לשכור את השירותים של עו"ד צוואות ולהתנהל בליווי שלו. הוא זה שידריך את כל המעורבים בדבר בנוגע לסדר הפעולות ולאופן ההתנהלות, הגופים שצריך לפעול מולם, סיוע בהבנה של מה מצוין בצוואה ומה המשמעות של הדברים וכמובן יסייע ביישום. ישנם מקרים של מחלוקות או תחושות קיפוח של מי מהיורשים ולכן יידרש עורך דין צמוד לצורך תביעה.

  מהם תחומי העיסוק של עו"ד הצוואות?

  יש הרבה מאד התעסקות סביב צוואה ולא בכדי מדובר בעניין משפטי שמעורבים בו עורכי דין. כל אחד מהיורשים רוצה לדעת שהצוואה נכתבה והופקדה כחוק ואפשר ליישם אותה לאחר מותו של אותו אדם. הרבה מאד ויכוחים ואפילו ריבים או תביעות משפטיות יכולים להיוולד מעצם חשיפה צוואה של אדם זה או אחר ואלה שיחושו מקופחים ימהרו לחפש עו"ד מומחה לצוואות שייצג אותם ויעזור להם להבין לעומק את הצוואה, את אופן החלוקה ויוודא ביחד איתם שהצוואה חוקית ונכתבה על פי כללים מחייבים או שמא יתכן ואכן נעשה עוול ללקוח שלו וצריך להגיש תביעה בבית המשפט לביטול הצוואה.

  התחום המרתק של צוואות

  יש הרבה מה לדעת על תקופת הזמן של הגיל השלישי ועל החיים שממש לפני המוות. יש אנשים שמתכוננים הרבה זמן לקראת זה בדיוק על מנת למנוע ויכוחים ומחלוקות בקרב אלה שיירשו את הכספים והרכוש שנשארים. עו"ד הצוואות הוא איש מקצוע שחשוב וכדאי להיעזר בו עוד במהלך החיים ולקבל ממנו ייעוץ וליווי גם על מנת להבין לעומק את המשמעות של הדברים וגם שייצג הלכה למעשה בעת חתימה על מסמכים, כתיבת צוואה או יישוב סכסוך לאחר פטירתו של אותו אדם.

  עו"ד מיה סגל ויסהוז – עו"ד ונוטריון עם ניסיון רב בדיני המשפחה ובכלל זה צוואות וירושות, שירות מצוין וליווי אישי לכל לקוח ולקוח.

  עורך דין לענייני צוואה

  עורך דין לענייני צוואה

  ההתעסקות עם רכוש, דירה או כספים לאחר המוות מהווה את מנת חלקם של יורשים על פי חוק של אדם שנפטר. אמנם ברוב המקרים יהיו אלה בני המשפחה הקרובים שלו אך יש לא מעט מקרים שבהם לאחר מותו של אדם נחשפת הצוואה שלו ואנשים שהיו בטוחים שיהפכו ליורשים מגלים את האמת המפתיעה – שהם לא נלקחו בחשבון או שהחלק שלהם קטן משרצו או קיוו. לשם כך חשוב לקבל ייעוץ ושירותים מצדו של עורך דין לענייני צוואה שיסייע להם להבין את המצב. עורך דין זה יכול עוד לפני מצב זה לסייע בניסוח צוואה שלא תשתמע לשתי פנים ולא תהיינה מחלוקות לגביה.

  מהם תחומי העיסוק של עורך דין בענייני צוואה?

  חשוב להבין שלא מתעסקים בצוואה רק לקראת המוות או עם ההתקרבות לגיל השלישי. כיום יש עלייה במודעות לכך שכל אדם צריך להכין צוואה בעודו בחיים ואפילו בגיל צעיר, שכן אף אחד לא יכול לדעת מה צופן העתיד ומה תהיינה הנסיבות של מותו. עורך דין העוסק בענייני צוואה, אם כך, יכול להציע מגוון רחב של שירותים – החל מניסוח וכתיבה של צוואה, חתימה עליה כעד והפקדתה על פי הנדרש ובמקרים של חשיפת צוואה והיווצרות תחושות קיפוח או חוסר הוגנות – הוא יוכל לייצג לקוחות שטוענים לחוסר חוקיות של הצוואה ומבקשים לבטלה.

  החשיבות של עבודה עם עורך דין צמוד

  יש מגוון רחב של דרכים להתמודד גם עם כתיבת צוואה וגם עם מצבים שבהם אין שביעות רצון מצוואה שנחשפת לאחר מותו של אדם קרוב. הדרך המומלצת ביותר היא שכירת שירותים של עורך דין המתמחה בענייני צוואה שמכיר היטב את התחום, מעודכן בתקנות או חוקים שמשתנים מפעם לפעם ויידע לתת את הייעוץ והשירות שיהיה הכי מתאים בכל מקרה ובכל סיטואציה שבהם פונים אליו לקוחות ברגע הרגיש ביותר בחיים שלהם – לאחר מותו של אדם קרוב.

  עו"ד מיה סגל ויסהוז היא עו"ד ונוטריון שעוסקת גם בתחומי הצוואות והירושות, מציעה שירותים מקצועיים בדיסקרטיות ויחס אישי עם ניסיון רב בתחום.

  עורך דין מומחה לצוואות

  עורך דין מומחה לצוואות

  צוואה היא עניין מורכב ואין לראות בה נושא מובן מאליו. לא בכל פעם שאדם נפטר תיחשף הצוואה שלו ותהיינה הסכמות חד משמעיות בנוגע לתוכן הצוואה. רבים המקרים שבהם היורשים לא מסכימים ביניהם או שמא יש מי שחש את עצמו מופלה ולעיתים הצוואה עצמה כתובה בצורה לא ברורה או לא מפורשת. עורך דין מומחה לצוואות יכול למנוע את כל זה, גם לפני או בזמן כתיבת הצוואה וגם לאחר הפטירה כאשר מתגלות חוסר ההסכמות. חשוב להבין שנושא הצוואות והירושות הוא תחום התמחות בעולם עריכת הדין והמשפט ולכן יש להיות מיוצגים על ידי עורך דין בעל התמחות ספציפית בתחום זה.

  תחומי העיסוק של עורך דין המומחה לצוואות

  עורך דין שצוואות וירושות הן תחומי ההתמחות שלו יכול להציע מגוון רחב של שירותים – הוא יכול לסייע בכתיבת צוואה כך שלא תהיינה מחלוקות בעת חשיפתה לאחר מותו של המצווה, הוא יכול לבחון צוואה שהכין אדם זה או אחר ולוודא ביחד איתו שהיא עומדת בכללים והתקנות של קיום צוואה, עורך דין המומחה לענייני צוואות יכול לייצג מי מהצדדים בעת חשיפת צוואה ולאחר מכן על פי הצורך בהגשת תביעה או בירור סעיף זה או אחר ויש גם מקרים שבהם היורשים בעצמם מבקשים לשנות בהסכמה של כולם את אופן חלוקת הכספים או הרכוש ודרוש עורך דין לשם כך.

  החשיבות של פנייה לעורך דין מנוסה בדיני צוואות

  אין זה מומלץ לפעול לבד בכל מה שקשור לכתיבת צוואות או לחשיפתן והתנהלות על פי התוכן שלהן. עורך דין המתמחה בצוואות יידע לסייע בכל שלב, להסביר ללקוחות שלו את המשמעויות וההשלכות של כל פעולה ושל כל סעיף בצוואה וכמובן יידע איך יהיה הכי נכון ליישב כל סכסוך או מחלוקת שנובעים מצוואה שנחשפה ומתעוררים תחושות ורגשות לא טובים סביבה התוכן שלה. שכירת שירותי עורך דין היא הדבר הנכון לעשות.

  מחפשים שירות בנוגע לצוואה או ירושה? עורכת הדין ונוטריון מיה סגל ויסהוז עומדת לרשותכם עם ניסיון רב בתחומים אלה, שירות אישי ומצוין.

  עו"ד צוואות

   עוד בנושא

   הגשת בקשה לצו ירושה
   להמשך קריאה
   נאמנות בצוואה: מדריך להורים לילדים עם צרכים מיוחדים
   להמשך קריאה
   ניווט בעולם הצוואות ההדדיות: יתרונות, חסרונות ושיקולים משפטיים
   להמשך קריאה
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן