לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין ירושות

  צוואות פרימיום

  בקשה לצו ירושה / צו קיום צוואה

  הסכם בין יורשים

  סכסוכי ירושה

  תביעות בענייני ירושה

  אפוטרופסות

  עורך דין ירושה מומלץ

  עורך דין ירושה מומלץ

  חיפוש שירותים אחר עורך דין ירושה מומלץ יכול להתבצע בכל שלב של החיים או לאחר שנפטר אדם זה או אחר והיורשים שלו מבקשים לברר מה תוכן הצוואה שהוא השאיר. חשוב לדעת שכתיבת צוואה והפקדה שלה אצל הגופים המוסמכים היא פעולה מומלצת לביצוע עבור כל אדם, ללא קשר לגיל שלו, למצבו הבריאותי או לעיסוק היומיומי שלו. אף אחד לא יכול לדעת מה יקרה לו בעתיד ולכן הכנת צוואה היא נושא שחשוב להקדיש לו תשומת לב וזמן כבר בגיל צעיר, בעיקר לאחר הנישואין והקמת משפחה. רק עורך דין בעל התמחות ספציפית בנושאי צוואות וירושות הוא איש המקצוע הנכון לפנות אליו ולא כל עו"ד מציע שירותים אלה.

  איך בוחרים עורך דין מומלץ עבור ענייני ירושה?

  כמו כל בחירה באיש מקצוע בכל תחום אחר גם עורך דין ירושה צריך לבחור על פי כמה קריטריונים – ראשית, כאמור, הוא צריך להיות עורך דין שמתמחה בתחום הצוואות והירושות, שכן זה מה שיבטיח את הידע המעמיק שלו בתחום. שנית, יש חשיבות גבוהה מאד לניסיון רב ככל האפשר בתחום, מה שיבטיח התמודדות גם עם מקרים או נושאים מורכבים ושלישית – המלצות. אם יש קרובי משפחה, חברים או מכרים שהתנסו בשירותים כאלה אפשר להתעניין עם איזה עורך דין הם עבדו ואילו תובנות יש להם מהתהליך עצמו, החל מחיפוש אחר עורך הדין.

  החשיבות של עבודה עם עורך דין צמוד בדיני ירושה

  אין זה נעים להתעסק עם צוואות וירושות ויש לא מעט אנשים שדוחקים את ההתעסקות הזאת הצדה על מנת שלא להתמודד איתה. עורך דין ירושה מכובד יידע לפעול בצורה רגישה ואמפטית תוך שמירה על רגישות הנושא אך במקביל גם במיצוי הזכויות של הלקוח שלו, ללא קשר אם מדובר באדם שמכין צוואה עבור עצמו ובין אם מדובר ביורשים שחשים עוול או חוסר צדק בעת חשיפת הצוואה של יקיריהם.

  מחפשים עורך דין בנושא צוואה או ירושה? מצאתם! עו"ד ונוטריון מיה סגל ויסהוז, עם ניסיון רב בתחום, שירות אישי מצוין והצלחות רבות בתחום זה.

  עו"ד לענייני ירושה

  עו"ד ירושות

  נושא המוות של אנשים קרובים הוא נושא שאף אחד לא רוצה לחשוב עליו או להתעסק בו אך בפועל הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים. לאחר מותו של אדם קרוב, סיום השבעה ואף לאחר תקופת השלושים צריך להתעסק בכל מיני נושאים שעל פניו נחשבים ללא נעימים אך אין ברירה והעיסוק הרציונלי בהם הוא מחויב המציאות. נושא הירושות הוא נושא כזה. מכיוון שתחום של צוואות וירושות ידוע ככזה שבפעמים רבות מביא איתו מחלוקות ואפילו ריבים שמגיעים לכדי תביעות משפטיות – הרי שכדאי שיהיה בתמונה עו"ד ירושות שייצג את הלקוח שלו ויוודא שקיום הצוואה מתבצע על פי החוק וכפי שמצוין בצוואה עצמה.

  מתי צריך לפנות אל עו"ד העוסק בירושות?

  ירושה היא כל מה שעובר הלאה אל היורשים לאחר מותו של אדם זה או אחר. במידה וקיימת צוואה שהוא הותיר בעודו בחיים הרי שהיא תיחשף וחלוקת רכוש או כספים צריכה להתבצע על פי מה שמצוין בה. מי מהצדדים שאולי חש שנעשה לו עוול או שמא הוא מקופח בחלוקה יכול לפנות אל עו"ד לענייני ירושות שיבדוק לעומק ביחד איתו את חוקיות הצוואה, את אופן הכתיבה וההפקדה שלה וכך יוודא שאכן מדובר בצוואה אותנטית שנכתבה על ידי המנוח ושלכך הייתה הכוונה שלו. במידה ומתעורר חשד שהצוואה אינה חוקית או שהופעל לחץ על המנוח בעת כתיבתה – עורך הדין ייעץ מה לעשות.

  החשיבות של עורך דין ירושות צמוד

  רק עורכי דין שמתמחים בתחומים של צוואות וירושות יכולים להבין לעומק נושאים מאתגרים, שלא לומר סבוכים שקשורים לצוואות וירושות. עו"ד לירושות שהלקוח שוכר את שירותיו יוכל לייצג אותו מול רשם הצוואות, לראות את הצוואה המדוברת ולבחון לעומק את ההיתכנות או את התוקף שלה. הוא זה שיידע להצביע על כל נושא שיכול להיות בעייתי ובמידת הצורך יגיש תביעה לביטול הצוואה. הוא יכול להיות נוכח בעת יישום הצוואה וכך לוודא שהלקוח שלו מקבל את המגיע לו.

  עורכת הדין ונוטריון מיה סגל ויסהוז מציעה שירותים בנושאי צוואות וירושות, עם ניסיון רב בתחום ושירות אישי ומקצועי.

  עו"ד ירושות

  עו"ד לענייני ירושה

  המעמד שבו נחשפת הצוואה של אדם שנפטר הוא מעמד לא נעים. אמנם ברוב המקרים יהיה ברור לנוכחים מה עומד לקרות ומה כל אחד מהם עומד לקבל אך לפעמים יש הפתעות לא נעימות ומי מהיורשים עלול לחוש שנעשה כלפיו עוול. לשם כך חשוב לפנות מבעוד מועד אל עו"ד לענייני ירושה שילווה את התהליך, יהיה שם עבור הלקוח שלו בהבנת כל מה שקורה ובמידה ואכן הלקוח שלו יחוש חוסר צדק – עורך הדין ימליץ לו על הדרך שתהיה לפי דעתו המקצועית הכי נכונה להתנהל בה. כיום יש מודעות הולכת וגוברת לנושא של קיום צוואות על פי חוק והסיוע שניתן לקבל מעורכי דין שעוסקים בתחום זה.

  במה יכול לעזור עו"ד עבור ענייני ירושה ללקוחות שלו?

  כאמור, כאשר הצוואה נחשפת עלולים להתעורר סימני שאלה אך מי שכתב את הצוואה כבר לא בין החיים ולכן אין שום דרך להבין למה הוא התכוון. עו"ד המתמחה בענייני ירושה שיהיה בתמונה יוכל לגשר בין היורשים על מנת שיגיעו להסכמות וכך כולם יהיו מרוצים והחלוקה תתבצע ברוח הדברים שמצוינים בצוואה. ברוב המקרים עורך דין זה יכול לסייע מלכתחילה בכתיבת הצוואה על פי חוקים ותקנות שקיימים בתחום זה וכך לסייע ליורשים עתידיים להגיע לסיטואציה שבה יש מחלוקות בנוגע לחלוקה של כספים ורכוש, מחלוקות שעלולות להתלקח לכדי ריבים של ממש ותביעות בבית המשפט.

  החשיבות של ליווי צמוד מצד עורך דין

  מכיוון רשם הצוואות הוא הגוף שצריך לפנות אליו על מנת לחשוף את הצוואה ולקיים את התוכן שלה, הרי שיש לא מעט אנשים שחושבים שהם יכולים לפעול לבד. מצד שני – אף אחד לא יודע מה כתוב בצוואה ולכן ברגע האמת ההפתעה עלולה להיות לא נעימה. עו"ד ענייני ירושה שיהיה בתמונה יכול לייצג את מי מהיורשים או אפילו לפעול במשותף ובהסכמה בייצוג של כולם. כך כל מחלוקת תיפתר בדרכי נועם ללא רגשות שליליים.

  עו"ד מיה סגל ויסהוז – עו"ד ונוטריון שמציעה שירותים מקצועיים ואישיים לכל לקוח בנוגע לצוואות וירושות.

   עוד בנושא

   הסכם ממון
   להמשך קריאה
   הסכם הלוואה
   להמשך קריאה
   צו קיום צוואה
   להמשך קריאה
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן