לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ייפוי כוח מתמשך

  כל מי שחושב על עתיד, צריך לשאול את עצמו האם דאגתי ליפוי כוח מתמשך. בעוד שפוליסת ביטוח יכולה לתמוך כלכלית בך או בילדך במקרה של אירועים בלתי צפויים כגון פציעה או מחלה, הוא אינו יכול לקבוע מי ינהל את הנכסים שלך או יטפל בכם אם אינכם מסוגלים לקבל החלטות בעצמכם. ייפוי כוח מתמשך יכול לספק שקט נפשי על ידי טיפול בחששות אלו מראשאירועים בלתי צפויים יכולים להתרחש בכל עת, בין אם חיוביים או שליליים. בעוד שאירועים קלים ניתנים לטיפול בקלות, אירועים חמורים יותר עלולים לגרום לאובדן עצמאות והסתמכות על אחרים. עם זאת, עם ייפוי כוח עמיד בנוי כהלכה, תוכלו להתכונן לגרוע מכל ולהקל על יקיריכםייפוי כוח מתמשך מכסה שלושה תחומים עיקריים: ענייני רכוש, עניינים רפואיים ועניינים אישיים. מסמך זה מגדיר את תחומי האחריות של ייפוי הכוח, לרבות ניהול תשלומים ונכסים, קבלת החלטות רפואיות ומתן סיוע אישי במידת הצורך.

  עו"ד ייפוי כוח מתמשך

  עורך דין ייפוי כוח מתמשך

  אנשים מבוגרים שהבריאות שלהם מתחילה להתערער עלולים למצוא את עצמם עם הזמן לא כשירים לביצוע פעולות שגרתיות או לקבלת החלטות מהותיות בנוגע לעצמם ובנוגע לחיים שלהם. כיום יש מודעות גבוהה לנושא זה ויש הליכים משפטיים מהותיים אשר באמצעותם יכולים אנשים אלה להגן על עצמם או להאציל סמכויות למי שהם סומכים עליו שיתפקד בצורה תקינה גם בעבורם. עורך דין ייפוי כוח מתמשך עושה בדיוק את זה – מסייע לאדם זה או אחר לייפות את כוחו של מי שמתאים לכך לקבל עבורו החלטות בנושאים רכוש, גוף או כסף, במצב שבו הוא עצמו לא מתפקד בצורה תקינה ולכן לא יכול או מסוגל לעשות זאת.

  מה התפקיד של עורך דין המתמחה בייפוי כוח מתמשך?

  מסמך של ייפוי כוח מתמשך חייבים לבצע לא רק אצל עורך דין כלשהו אלא עורך דין שהוסמך והוא מורשה לעשות את זה. ברוב המקרים יהיו אלה עורכי דין שפועלים בתחום של דיני המשפחה ובכלל זה בצוואות או ירושות, שכן יש קשר הדוק בין תחומים אלה. עורך דין עבור ייפוי כוח מתמשך יסביר ללקוח שלו את המשמעות של החתימה על ייפוי הכוח, יסביר לו מתי ואיך ייפוי הכוח נכנס לתוקף ואיך חשוב לבחור את המיופים. ישנם סעיפים חשובים שקשורים בשלב של ערש דווי שהמייפה חייב לציין אותם במפורש והמיופים מתחייבים לפעול על פי הנחיות אלה.

  החשיבות של עריכת ייפוי כוח מתמשך

  החשיבות של שכירת שירותי עורך דין המבין בייפוי כוח מתמשך ועריכת המסמך קשורה דווקא לניצול לרעה של אדם מבוגר שעם הזמן המצב התפקודי שלו מדרדר והוא לא מסוגל יותר לקבל החלטות בנוגע לעצמן. יש מי שינסה לנצל מצב זה ולרוקן את חשבון הבנק שלו או לקבל החלטות שלא מטיבות איתו שקשורות לבריאותו. במידה ואכן אותו אדם לא מסוגל לתפקד הרי שהמיופים שלו יקבלו החלטות בשבילו והם אלה שהוא סומך עליהם לעשות את זה.

  עו"ד ונוטריון מיה סגל ויסהוז, עם ניסיון רב בעריכת מסמכי ייפוי כוח מתמשך עומדת לרשותכם בכל עת.

  עורך דין ייפוי כוח מתמשך

  עורך דין ייפוי כח מתמשך

  בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לעריכת ייפוי כח מתמשך והפך לנגיש הרבה יותר המידע בנוגע לתחום זה. המדינה מבקשת להקל על אנשים בוגרים שהתפקוד הקוגניטיבי שלהם עלול להתדרדר עד כדי כך שהם לא יהיו מסוגלים לקבל החלטות עבור עצמם ומאפשרת להם לייפות את כוחם של אלה שהם נותנים בהם אמון לקבל החלטות עבורם. לשם כך צריך לחפש ולמצוא עורך דין ייפוי כח מתמשך, שכן לא כל עורך דין מוסמך להתעסק בתחום זה ויכול למלא את הטפסים הנדרשים כולל מתן כל ההסברים והמשמעויות ללקוח שעומד מולו ולאנשים שהוא מעוניין לייפות את כוחם.

  איך בוחרים עורך דין לייפוי כח מתמשך?

  כאמור, לא כל עורך דין שעוסק בתחומים המשיקים של צוואות וירושות יהיה גם מוסמך ומורשה לערוך ייפוי כח מתמשך. חשוב לוודא שכל עורך דין העוסק בייפוי כח מתמשך שפונים אליו אכן מורשה לעשות את זה וכמובן שיהיה הכי נוח לקבוע פגישה עם עורך דין שהמשרד שלו ממוקם בסמיכות למקום המגורים. יש הבדלים קלים במחירים והתעריפים שיוצעו על ידי עורכי הדין ולכן חשוב לקבל גם הצעת מחיר. במידה ויש המלצה על עורך דין זה או אחר הרי שכדאי לבחון זאת לעומק, בעיקר אם סומכים על חוות הדעת של מי שממליץ על עורך הדין.

  החשיבות של ייפוי הכוח

  עריכת ההסכם בנוכחותו של עורך דין עבור ייפוי כח מתמשך חשובה ומשמעותית ויכולה למנוע מצבים לא נעימים של ניצול לרעה של המצב הקוגניטיבי הירוד של אותו אדם. כך לא ייקחו ממנו כספים במרמה ולא יקבלו עבורו החלטות רפואיות. מי שמיופים יהיו אנשים שהמייפה סומך עליהם שיפעלו על פי שיקול הדעת שלו והמחשבה שלו והוא מפקיד בידיהם את קבלת ההחלטות במידה ויוחלט שאין הוא בעצמו מסוגל לקבל את ההחלטות המהותיות בנוגע לכספים שלו, לרכוש אחר שיש ברשותו ובהקשר של הבריאות שלו.

  עורכת דין ונוטריון מיה סגל ויסהוז, עם ניסיון רב בעריכת ייפוי כוח מתמשך ממתינה לשמוע מכם ולתת לכם שירות מקצועי ויחס אישי.

  עורך דין לייפוי כוח מתמשך

  עורך דין לייפוי כוח מתמשך

  אחת הפעולות החשובות ביותר שצריך לבצע עם אדם בוגר שאי אפשר לדעת מה עתיד לקרות עם המצב הקוגניטיבי שלו הוא עריכת ייפוי כוח מתמשך עם אנשים שהוא סומך עליהם שיידעו לקבל עבורו את ההחלטות שהוא היה מקבל בעצמו. עורך דין לייפוי כוח מתמשך הוא עורך דין שבדרך כלל עוסק ממילא בתחומי הירושות והצוואות אך גם מוסמך ומורשה לערוך ייפוי כוח מתמשך עבור הלקוחות שלו, כולל מתן ההסברים הרלוונטיים והמותאמים אישית לכל לקוח על המשמעות של ייפוי הכוח, איך ומתי הוא נכנס לתוקף ובאילו נושאים יוכלו המיופים לקבל החלטות או לבצע פעולות.

  החשיבות של בחירת עורך דין לתהליך ייפוי כוח מתמשך

  אמנם מדובר בפעולה טכנית שכוללת מבחינת עורך הדין מילוי פרטים אישיים והחתמת הלקוחות על מסמכים, אך יש חשיבות לגישה סבלנית ואמפטית כלפי לקוחות שהם אנשים מבוגרים ומתחילים אט אט להבין שעם הזמן התפקוד שלהם ילך וירד. עורך דין לענייני ייפוי כוח מתמשך יסביר בדיוק את הנושאים שדרוש בהם לייפות כוח (רפואיים, רכוש וכספים) ויתאים את ההסכם הרלוונטי ואת הסעיפים המתאימים עבור כל לקוח שמגיע אליו. עורך דין זה יוכל קבל לתת שירות של ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה שיסייע ללקוחות שלו לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה עבורם. הוא ימליץ בכל לשון לערוך את הייפוי ויבהיר את החשיבות שלו.

  איך בוחרים את עורך הדין המתאים לעריכת ייפוי הכוח?

  כאמור, מדובר בפעולות טכניות אך מה שבאמת חשוב לוודא זה שעורך הדין מורשה לביצוע פעולה זו, שכן לא כל עורך דין שעוסק בצוואות או ירושות יהיה עורך דין שמבין בייפוי כוח מתמשך בעל רישיון מטעם המדינה. מומלץ לבצע סקר שוק על מנת שהמחיר יהיה הנוח והמשתלם ביותר וכמובן שכדאי לשמוע ממנו או ממנה הסברים שיהיו מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח שיגיע לערוך את הייפוי.

  מעוניינים לערוך ייפוי כוח מתמשך? עו"ד ונוטריון מיה סגל ויסהוז היא הכתובת שלכם, עם ניסיון רב והתאמה אישית של כל הסכם ללקוחות הספציפיים שמגיעים לחתום עליו.

   עוד בנושא

   הלוואה או מתנה
   להמשך קריאה
   חוזה שכירות
   להמשך קריאה
   הגשת בקשה לצו ירושה
   להמשך קריאה
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן