לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין הסכם ממון

  עו"ד הסכם ממון

  הסכם ממון, או בשמו הרשמי הסכם טרום נישואין הוא מסמך משפטי שבו מצוינות הסכמות שבני הזוג חתומים עליהן, המפרטות את אופן חלוקת כל הרכוש והנכסים של בני הזוג במידה והנישואין שלהם יגיעו לסופם. כיום יכולים לחתום על הסכם ממון גם זוגות מאותו מין וגם כאלה שעומדים להינשא בנישואין אזרחיים. יש חשיבות לערוך את ההסכם ולחתום עליו בסיוע ונוכחות של עו"ד הסכם ממון שיעזור לשני בני הזוג למצוא את הסעיפים שיהיו הכי מתאימים להם וידאגו להם בצורה שווה ומוסכמת במידה והם יחליטו לסיים את החיים המשותפים שלהם ואת מערכת הנישואין ביניהם.

  מה תקפידו של עו"ד הסכם ממון ?

  כאמור, יש דרכים שונים לחתום על הסכם ממון וחשוב מאד שיהיה בתמונה גם עו"ד הסכם ממון. עורך דין שעוסק ומנוסה בתחום זה יכיר את מה שקורה בהמשך ואת הדרך שבה הסכם הממון יכול להפוך למסמך משפטי מחייב ולכן יכולים להיות לו לא מעט טיפים ותובנות שבני הזוג כלל לא יחשבו עליהם. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא ההתאמה האישית של סעיפי ההסכם למצב האישי של כל אחד מבני הזוג ולחיים המשותפים שלהם ביחד, מה שתמיד יהיה נכון ספציפית אליהם ואי אפשר יהיה להשליך בין סעיפים של הסכמים שונים. כאשר על ההסכם יהיה חתום גם עורך דין ההתייחסות תהיה אחרת בשלב שבו רוצים לממש את ההסכם.

  עו"ד הסכם ממון מומחה ובעלת ניסיון

  זוגות רבים מודעים היטב למצבם הכלכלי והכספי, איתו עם מתחילים את מערכת החיים הזוגית ונכנסים למוסד הנישואין. הם רוצים לוודא כבר מההתחלה שבמידה והנישואין יסתיימו הם יהיו מוגנים מבחינה כלכלית ויוכלו להמשיך להתקיים ללא קושי. עו"ד עבור הסכם ממון יסייע להם בכך וגם יוודא שבהסכם נכללים סעיפים שונים שחשובים וקריטיים להימצא בו, כאלה שלא בהכרח יהיו משמעותיים מבחינת בני הזוג. זה בדיוק הערך המוסף שיביא איתו עורך הדין.

  מחפשים עורך דין לעריכת הסכם ממון? עו"ד ונוטריון מיה סגל ויסהוז היא הכתובת שלכם! עם ניסיון רב בתחום ואינספור לקוחות מרוצים שקיבלו יחס אישי ומקצועי.

  עו"ד הסכם ממון

   עוד בנושא

   הלוואה או מתנה
   להמשך קריאה
   חוזה שכירות
   להמשך קריאה
   הגשת בקשה לצו ירושה
   להמשך קריאה
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן