לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הגשת בקשה לצו ירושה

  הגשת בקשה לצו ירושה – עו"ד מיה סגל-ויסהוז

  כיצד מתבצעת הגשת בקשה לצו ירושה?

  כאמור, יש כמה שלבים שצריך לבצע לאחר מותו של אדם כדי לממש את הצוואה שהוא השאיר לאחרי מותו. לאחר שאכן נחשפה הצוואה שלו – השלב הבא יהיה הגשת בקשה לצו ירושה, כלומר של הוצאה לפועל של תוכן הצוואה. הנ"ל מתייחס להעברת כספים ליורשים, העברת בעלות על רכוש זה או אחר ואפילו העברה לחזקתם של חפצים כאלה ואחרים שהמנוח התייחס אליהם בצוואה שלו. הגשת הבקשה לצו הירושה יכולה להתבצע רק לאחר שהצוואה נחשפה ולכן חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום על מנת שיסביר בדיוק מה סדר הפעולות ואיך יהיה הכי נכון לפעול ולהתנהל. כך לא יישכח שום שלב חשוב.

  למה כדאי לשכור עורך דין לביצוע פעולות אלה?

  מכיוון שחשוב מאד שפעולות אלה יבוצעו בדיוק כמו שצריך הרי שהיורשים צריכים להקדיש לכך את מלוא תשומת הלב, מה שלעיתים הם לא מסוגלים אליו לאחר שקמו מהשבעה. עורך דין שמייצג אותם ומכיר את ההתנהלות של הגופים הממשלתיים לאחר מותו של אדם יוכל לבצע עבורם את כל הפעולות הנדרשות לרבות הגשת בקשה לצו ירושה וכך הם עצמם לא יצטרכו להתעסק בזה, בנוסף לאבל שהם מתרגלים אליו ולשגרת חיים חדשה.

  בקשה למתן צו ירושה

  מיה סגל ויסהוז, עו"ד ונוטריון, מציעה מגוון שירותים ברמה גבוהה ומקצועיות, עם רגישות כלפי הלקוחות וסיוע בכל מה שדרוש להם בשעתם הקשה.

  בקשה למתן צו ירושה

  הגשת צו ירושה

  בכל מה שקשור לצוואות וירושות חשוב ומומלץ מאד לפעול עם עורך דין שמתמחה בתחום ויכול לבצע פעולות בשם הלקוחות שלו. הגשת צו ירושה היא אחת מהפעולות האלה והיא נדרשת לאחר שנחשפה הצוואה של אדם שנפטר וכעת הגיע הזמן להוציא לפועל את תוכן הצוואה. היורשים, שהם בדרך כלל קרובי משפחה מדרגה ראשונה של הנפטר יהיו אלה שיופיעו בצוואה אך כאן נוצרת התנגשות בין הצורך שלהם לבצע פעולות פרוצדורליות לבין חוסר הפניות הרגשי שלהם בעודם שורים באבל על מות יקירם או יקירתם. בעזרת עורך דין אפשר שלא לבצע את הפעולות האלה ולהותיר את האחריות לכך בידיו.

  מה המטרה של הגשת צו ירושה?

  ההתנהלות לאחר מותו של אדם נחלקת לחשיפה הצוואה ולקיום התוכן שלה, קרי ביצוע מה שכתוב בצוואה והעברת רכוש, חפצים וכספים לידיהם ולבעלותם של היורשים. הגשת צו ירושה יכולה להתבצע על ידי היורשים בעצמם או על ידי עורך דין שפועל מטעמם והוא מיופה כוחם. כאמור, צו הירושה יכול להיות מוגש לאחר שנבדקה הצוואה של המנוח וכעת צריך ליישם את התוכן שלה – העברת כספים מחשבון הבנק שלו אל חשבונות הבנק של היורשים, העברת דירה לבעלותם וכל נושא אחר שקשור בעיזבון שהמנוח הותיר אחריו אחרי שנפטר. רק לאחר הגשת הצו לקיום הירושה אפשר להעביר הלכה למעשה את כל הרכוש והכספים ליורשים.

  היתרונות של שכירת שירותי עורך דין

  עורך דין שמתמחה בתחום של צוואות וירושות יידע לכוון את הלקוחות שלו לביצוע כל הפעולות הנדרשות, בלוח הזמנים המתאים ובדיוק כמו שצריך. הוא יוכל לבצע הגשת צו ירושה בשמם וכך לאפשר להם לעכל את מה שקרה להם בלי שיצטרכו להתעסק בנושאים לוגיסטיים ובירוקרטיים בזמן כל כך קשה. כך לא מתבזבז זמן ועדיין מבוצע ללא תקלות כל מה שצריך להתבצע והם יכולים להיות בטוחים שעומד לרשותם איש מקצוע שדואג להם.

  עו"ד מיה סגל ויסהוז מתמחה בכל הפעולות הקשורות לצוואות וירושות ותעמוד לשירותכם ברגישות גבוהה ויחס אישי על מנת ששום דבר לא יתעכב בזמן תקופת האבל.

  הגשת צו ירושה

   עוד בנושא

   נאמנות בצוואה: מדריך להורים לילדים עם צרכים מיוחדים
   להמשך קריאה
   ניווט בעולם הצוואות ההדדיות: יתרונות, חסרונות ושיקולים משפטיים
   להמשך קריאה
   עורך דין צוואות
   להמשך קריאה
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן