לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודותינו

  מאז שסיימתי את לימודי המשפטים, ובמשך למעלה מעשור של ניסיון ייצוגי בעולם המשפט,

  אני מציבה בראש מעייני את השילוב החשוב שאין שני לו – שירות ומקצועיות ללקוחות.

  המגיעים אלי לייעוץ ולייצוג בתיקים משפטיים – נהנים מדיסקרטיות מלאה, שקיפות לאורך כל ההליך, יחס אישי ודו-שיח ברור בגובה העיניים, מתוך התפיסה של: 'הלקוח תמיד במרכז'.

  כל זאת, לצד שמירה והקפדה על איכות מקצועיות, ליטיגציה ללא פשרות ושאיפה מתמדת להשגת התוצאה המיטבית עבור כל אחד ואחת מהלקוחות שלי.

  המוטו וההתחייבות שלי: אתם אף פעם לא לבד.

  למה אנחנו

  הקשבה ודיבור בגובה העיניים
  אנו במשרד עו"ד מיה סגל ויסהוז מאמינים כי טיפול יעיל בלקוחות מתחיל בהקשבה פעילה והבנה מעמיקה של צרכי לקוחותינו. אנו מבינים כי הליכים משפטיים יכולים להיות מרתיע, מורכב ויקר. זו הסיבה שאנו שואפים לספק ללקוחותינו סקירה מקיפה של כל התרחישים והסיכונים הפוטנציאליים, על מנת שיוכלו לקבל החלטות מושכלות המשרתות את האינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר. המשרד שלנו מחויב לפשט את ההליכים המשפטיים עבור לקוחותינו כדי שנוכל לדבר בגובה העיניים.
  ניסיון של למעלה מעשור כעו"ד
  אני עורכת דין כבר למעלה מ-12 שנים ועדיין מוצאת את המקצוע מרגש ומלא הזדמנויות ללמוד ולהתפתח. המחויבות שלי לעזור ולסייע לאנשים ברגעים המורכבים והקשים ביותר שלהם או בחיי הקרובים להם הדגש בעבודתי, מעבר למקצועיות הוא מתן תחושת ביטחון ותמיכה ללקוחותיי. כל לקוח הוא שונה וכל לקוח יקבל את המענה המשפטי אשר מתאים במיוחד עבורו .
  זמינות וקשר אישי עם הלקוח
  המשרד דואג להיות זמין, ככל הניתן, עבור לקוחותיו. חשוב לנו לשמור על קשר אישי רציף עם הלקוח, בשקיפות מלאה. אנו דואגים לכך שהלקוח יהיה מעודכן בכל שלב ושלב של הטיפול בתיק.
  יצירתיות ושאיפה לתוצאות מקסימליות
  בנוסף למקצועיות, אנו מאמינים שנחישות, יצירתיות ואנושיות הן תכונות מכריעות להצלחה בתחומנו. בעוד שחלק מהאנשים עשויים לראות באנושיות חולשה בניהול משברים או קונפליקטים, אני מאמינה שזה ההפך. עורך דין טוב הוא לא רק איש מקצוע מיומן, אלא גם אדם מוסרי בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה ויכולת הזדהות עם לקוחותיו ועם הצד שכנגד. כעורכי דין, המטרה הסופית שלנו היא לפתור בעיות עבור לקוחותינו וליצור עולם מלא בפתרונות יצירתיים המקדמים שגשוג ורווחה.
  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן